HERTZ Marine HEX65ICW, 6½" koax (1 stk.)Vegg/tak montering,Sprutsikker IP65,100W
Varenr.: 138181
Produktnr.: HEX65ICW.AH
5 på eksternt lager
Innen 5 dager
pr. Stk (Inkl. mva)
BeskrivelseAnmeldelserQ & A
Beskrivelse
HERTZ Marine 6,5" hvit 2-veis koaxial høyttaler for montering i vegg eller i tak.
(Obs; Denne høyttaleren selges i stk!)
HEX serien er kontruert med tanke på bruk i alle typer båter.
165mm/6,5"
50W RMS @ 4ohm
100W MAX @ 6ohm
50Hz - 22kHz
Følsomhet 88 db
87 mm monteringsdybde