Håndstøvsuger Fakir AS1110LTOppladbar 11,1 volt
Varenr.: 142116
Produktnr.: 221110.TU
100+ på eksternt lager
Innen 15 dager
Denne varen finnes også i vår demoutstilling!
Kom innom varehuset i Sarpsborg for nærmere kikk på produktet live.
Vis adresse ->
pr. Stk (Inkl. mva)
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAndre kjøpteAnmeldelserQ & A
Beskrivelse
Den digitale børsteløse motoren gir større hastighet, mindre støy og forlenger støvsugerens levetid.
  • Luftfiltrering: HEPA,
  • kapasitet tørr: 0,15 L
  • Driftstid: 22 min (low) / 10 min (high)
  • Ladetid: 4 t.
  • Vekt: 500 g
  • Bredde: 55 mm Dybde: 57 mm
  • 120 W / 11,1 V
Dokumenter
Teknisk info
EAN4002780012521
Nettovekt (kg):0,57
Bruttohøyde (cm):10,4
Bruttobredde (cm):44
Bruttodybde (cm):13,6
Bruttovekt (kg):1,28
Tilbehør
Andre kjøpte
Skumfordriver Original
36%