VICTRON Multiplus-II C12/3000/120-32Kombi inverter og lader
Varenr.: 140354
Produktnr.: PMP122305010.SB
20+ på eksternt lager
Innen 5 dager
pr. Stk (Inkl. mva)
Veil. 17 095,-
BeskrivelseTeknisk infoAnmeldelserQ & A
Beskrivelse
Batterilader på 12V 120A og ren sinus inverter på 2400W av aller beste kvalitet
Denne enheten kan forsyne deg med 230V 2400W ren sinus samtidig som den kan lade dine batterier med hele 12V 120A .
Multifunksjonell
MultiPlus-II kombinerer funksjonene til MultiPlus og MultiGrid.
Den har alle funksjonene i MultiPlus, pluss et eksternt strømtransformatoralternativ for å implementere PowerControl og PowerAssist og å optimalisere selvforbruk med ekstern strømsensing (maks 32A).
Unik PowerAssist funksjon
ESS lagringssystem
Den lagrer solenergi i batteriet ditt om dagen, for bruk senere når solen slutter å skinne
Uavbrutt AC strøm (UPS funksjon)
Virtuelt ubegrenset strøm takket være parallell drift
Tekniske data:
  • Inverter innspenning: 9,5-17V
  • Utspenning: 230V
  • Maks belastning: 2400W (peak 5500W)
  • Batterilader innspenning: 187 - 265V AC (45-65Hz)
  • Ladestrøm: Maks 120A
  • Transfer switch: 32A
  • Mål: 275x147x546mm / Vekt: 22kg
  • Enheten kan programmeres til alle batterityper som f.eks Bly/Syre, AGM, GEL og Lithium
  • Egetforbruk 19W
  • Egetforbruk i søkemodus 4W
  • Anbefalt DC sikring: 400A
Teknisk info
Innspenning12V
Utspenning230V
Effekt inverter2400W
Batterilader120A
FjernkontrollTilleggsutstyr
Størrelse275x147x546 mm